Baloniki reklamowe – nieodłączny element każdej strefy kibica

Posted on

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Piłka nożna to sport, który od wielu lat cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Z okazji różnego rodzaju mistrzostw, wiele firm, barów czy restauracji decyduje się na zaaranżowanie swojej własnej strefy kibica. Znajdować może się ona zarówno w lokalu, jak i w przestrzeni miejskiej. Aby skutecznie przykuwała ona wzrok i zachęcała miłośników piłki nożnej do jej odwiedzenia, warto zadbać o zaopatrzenie się w kilka praktycznych materiałów reklamowych. Garść przydatnych informacji na ich temat – poniżej.Pierwszym niezbędnym gadżetem są baloniki reklamowe. Do wyboru mamy zarówno ich klasyczną wersję, na przykład z logo danej restauracji i kolorach charakterystycznych dla danego eventu czy rozgrywających w danym dniu mecz drużyn, jak i te wielkoformatowe o przykuwającym wzrok kształcie, na przykład piłki czy kufla piwa. Decydując się na zakup takich gadżetów możemy mieć pewność, że skutecznie przykują one wzrok fanów futbolu, zachęcając do wspólnego kibicowania.

Baloniki reklamowe to jednak nie wszystko. Jeżeli planujemy zaaranżować strefę kibica w plenerze, warto zadbać o miejsce, w których uczestnicy będą mogli schronić się przed deszczem lub upałem czy odpocząć. Doskonale do tego celu sprawdzą się dmuchane namioty reklamowe, których główną zaletą jest odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. W ich wnętrzu zaaranżować można stoiska gastronomiczne serwujące różnego rodzaju dania i napoje czy mini sklepiki z okolicznościami gadżetami. Dzięki swojej oryginalnej konstrukcji, takie namioty skutecznie zwrócą uwagę potencjalnych klientów i sprawią, że nasz lokal czy firma zapadną w ich pamięci na długi czas.

W żadnej strefie kibica z prawdziwego zdarzenia, poza produktami, jakimi są Baloniki reklamowe oraz dmuchane namioty, nie może również zabraknąć wygodnych miejsc do siedzenia. Doskonale do tego celu sprawdzą się wygodne pufy oraz leżaki (w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się ich wersja podwójna oraz wyposażona w daszek) w rzucających się w oczy kolorach i nadrukiem z logo firmy.

Tags: , ,